Radi by sme vám predstavili nový prírastok do nášho produktového portfólia, ktorým je strešná krytina FALTRA. Je to výsledok našej kontinuálnej snahy priniesť na trh niečo, čo zmení pohľad na segment falcovaných a trapézových plechov. Spojili sme estetické vlastnosti FALcovanej krytiny s jednoduchosťou a rýchlosťou montáže TRApézových plechov. Tak vznikla FALTRA, ktorá ponúka nielen atraktívny vzhľad, ale aj mimoriadnu funkčnosť.

Nová krytina implementuje špecificky navrhnutú mikroprofiláciu, ktorá zlepšuje nielen estetický dojem krytiny, ale predlžuje aj jej životnosť. Medzi nesporné výhody nového produktu patrí možnosť montáže skrutky do vrchu vlny, čo zvyšuje rýchlosť montáže a zároveň aj pevnosť samotnej konštrukcie. 

Do pozornosti dávame detail v podobe predných krytov vĺn, ktorý zabraňuje prieniku hmyzu do podstrešného priestoru.  Pevná fixácia krytiny s okapovou hranou prostredníctvom voliteľného spätného záhybu zabezpečuje, že spoje sú silné a odolné voči extrémnym poveternostným podmienkam.  

FALTRA je k dispozícii v širokej škále farebných prevedení, vrátane najpopulárnejších odtieňov šedobielej, červenej, tmavozelenej, čiernej, a mnohých ďalších, s možnosťou výberu lesklého alebo matného povrchu.

My v MASLEN myslíme aj na udržateľnosť. Farebná variabilita a trvácnosť polyesterových náterov predstavuje stabilitu niekoľkých desaťročí, čo eliminuje potrebu obnovy krytiny či opakovaného náteru. Tým sa predlžuje životnosť  krytiny FALTRA a znižuje jej ekologická stopa.

Podrobné informácie o tejto našej novinke získate na všetkých našich pobočkách, ako aj na internetovej stránke venovanej krytine FALTRA . Predstavenie krytiny FALTRA pre vás klampiarov sa naživo uskutoční na prvom ročníku festivalu Klampiarsky festival, ktorý sa uskutoční 18. mája 2024 na ranči v Ábelovej. Prijmite naše srdečne pozvanie!

Zdieľať

Späť na úvodnú stránku
Go to Top