V sobotu 18.mája 2024 sa bude konať prvý Klampiarsky festival, ktorý sa uskutoční na ranči v Ábelovej. Podujatie organizuje spol. MASLEN. 

Vstup na akciu budú mať povolený výlučne klampiari, montážne partie a obchodní partneri spol. MASLEN. Cieľom je zabaviť sa a upevniť vzájomné vzťahy. Čaká vás pestrý  program v podobe rôznych aktivít, súťaží a sprievodných podujatí.  Ak ste zvedaví na našu horúcu novinku – strešnú krytinu FALTRA, budete si môcť pozrieť jej živú prezentáciu. 

Počas celého dňa sme pre vás zabezpečili zaujímavý sprievodný program, ako napríklad jazda na býkovi (trenažér), lukostreľba, možnosť zapožičania elektrobicyklov. Za zmienku stoja aj zážitkové prehliadky malebnej Ábelovej na Toyote Landcruiser. Okrem toho budete mať možnosť zasúťažiť si a vyhrať hodnotné ceny ako napr. býka z ekochovu Ábelová, 100m2 krytiny FALTRA zdarma alebo bezplatné ubytovanie na ranči Ábelová.  

Aký by to bol festival bez dobrého jedla. Ten náš klampiarsky vám ponúkne pečeného býka z lokálneho chovu, guláše a rôzne grilované špeciality. Tieto dobroty budete môcť zapiť dobrým pivom, vínom a samozrejme v ponuke budú aj rôzne nealko nápoje.  A to všetko na náš účet, teda spol. MASLEN. 

O večerný, poriadne divoký program sa postarajú rockové skupiny Helenine oči a Kabát Revival Banditos. Po koncertných vystúpeniach nasleduje voľná „klampiarska“ zábava až do skorého rána. Ubytovanie nezabezpečujeme, ale bude vyčlenený priestor pre stanové mestečko. V prípade záujmu si nezabudnite doniesť vlastný stan.

Tešíme sa na stretnutie s vami v neformálnom prostredí, kde budeme môcť spoločne osláviť naše úspechy a porozprávať sa o plánoch do budúcnosti.

Zdieľať

Späť na úvodnú stránku
Go to Top