Vážení kolegovia, obchodní partneri, projektanti a všetci tí, ktorí máte niečo spoločné s úspešným príbehom firmy Maslen. Presne dnes 28. júla oslavujeme významný míľnik v živote našej firmy – 20. výročie. Je to pre nás veľká pocta, záväzok a zároveň príležitosť zhodnotiť a osláviť všetky úspechy, ktoré sme dosiahli počas týchto dvoch desaťročí.

Od našich skromných začiatkov sme sa vypracovali na absolútneho slovenského lídra v oblasti výroby plechových krytín. Naše zameranie na kvalitu, spokojnosť zákazníkov a neustále inovácie nám umožnili vybudovať pevné miesto na trhu a získať si dôveru a uznanie mnohých z vás.

Sme hrdí na našu schopnosť poskytovať produkty vysokej kvality, ktoré spĺňajú očakávania našich zákazníkov. Vaše pozitívne hodnotenia a odporúčania nám dávajú “vietor do plachiet”, že ideme tou správnou cestou. Vaša spokojnosť je pre nás tou najvyššou prioritou a vďaka vám sme stále motivovaní zlepšovať a rozširovať naše portfólio.

V priebehu týchto 20 rokov sme neustále investovali do vývoja, aby naše portfólio produktov pokrylo vaše potreby a očakávania. Naša snaha o neustále zdokonaľovanie našich produktov nám umožnila vyvinúť pokročilé technológie a výrobné postupy, ktoré zaručujú dlhú životnosť a vynikajúcu funkčnosť našich plechových striech.

Okrem toho sme si vytvorili silnú pobočkovú sieť, čo nám umožňuje poskytovať našim zákazníkom osobný prístup a výbornú odbornú podporu. Naše pobočky sa nachádzajú v strategických oblastiach, aby sme mohli efektívne reagovať na vaše potreby a zabezpečiť rýchlu dostupnosť našich produktov.

Chceli by sme sa poďakovať všetkým našim zamestnancom za ich oddanosť, tvrdú prácu a prínos k našim úspechom. Bez vášho nasadenia a záväzku by sme nedosiahli to, čo sme dosiahli. Váš prínos je neoceniteľný a sme vám skutočne veľmi vďační.

Vzhľadom na toto výročie sme plní energie a nadšenia do budúcnosti. Veríme, že nás čaká ešte mnoho úspechov a nových príležitostí. Sme odhodlaní pokračovať v našej snahe byť najlepšou spoločnosťou vo svojom odvetví a ďalej vám prinášať kvalitné produkty, ktoré budú spĺňať a prekračovať vaše očakávania.

Ešte raz vám ďakujeme za vašu dôveru a podporu. Spoločne sme dosiahli veľké veci a sme pripravení písať ďalšie kapitoly našej úspešnej cesty.

S úprimným prianím všetkého dobrého, Jaroslav a Pavol Maslenovci

Zdieľať

Späť na úvodnú stránku
Go to Top