Dňa 13. apríla 2023 sa v Nitre uskutočnilo stretnutie popredných stavebných odborníkov s názvom Moderná stavba 2023, ktorého sme boli súčasťou. Všetci účastníci tu nadobudli prehľad o aktuálnych výrobkoch, materiáloch a najnovších trendoch stavebníctva a architektúry.

Stretnutie poskytlo odborníkom príležitosť podeliť sa o svoje odborné znalosti a diskutovať s kolegami o najnovších pokrokoch v stavebných technológiách, materiáloch i produktoch. Program eventu bol naozaj zaujímavý. Účastníci sa mohli dozvedieť o nových trendoch pri riešení hydroizolácií, kontaktných fasád či dverových systémov. Tiež sa diskutovalo o balkónových profiloch a systémoch, o zelených vodopriepustných parkoviskách, či využití zelených striech na plechových strechách. Súčasťou prezentácií boli aj návrhy a aplikácie tepelných čerpadiel, exkluzívne veľkoformátové dlažby alebo vetranie a chladenie na báze obnoviteľných zdrojov energie. Celkovo bolo toto stretnutie veľmi úspešné a poskytlo hodnotnú diskusiu pre odborníkov, ktorí sa podelili o svoje nápady, poznatky a skúsenosti v oblasti stavebníctva a architektúry.

Tešíme sa na ďalšie podobné stretnutia a pokračovanie v sledovaní najnovších trendov a inovácií v tomto vzrušujúcom a neustále sa rozvíjajúcom odvetví, ktorého sme radi súčasťou.

Zdieľať

Späť na úvodnú stránku
Go to Top